2
Atslēgvārdi
Pilsētas čempionāts futbolā ir sācies
Publicēts 20. augustā, 2008.
Pirmdien aizvadītas Liepājas pilsētas futbola čempionāta pirmās spēles. Šogad sacensībām pieteikušās 12 komandas, un uzvarētāji tiks noskaidroti, izspēlējot viena apļa turnīru. Spriežot pēc pirmās kārtas rezultātiem, spēku līmenis Liepājas čempionātā ir izlīdzinājies, un sacensību debitanti ne tikai ir demonstrējuši saturīgu sniegumu, bet arī pamanījušies pārspēt mūsu pilsētas amatieru futbola ilgdzīvotājus.

Čigliņiem pirmā spēle šajaā čempionātā bija jāaizvada pret debitantiem - "RUS". Spēles sākums bija nervozs un ne viena ne otra komanda neradīja draudus pie pretinieku vārtiem... Taču spēles sākumā Čigliņi spēli kontrolēja un vairāk arī uzbruka, bet sitieni pa vaartiem nebija daudz. Tomēr pirmais no bistamakajiem uzbrukumiem izvērtās pašā pirmā puslaika izskaņāka, kad Arvils pēc labas piespēles uzreiz sita pa vārtiem un norībināja vārtu pārlikni. Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0. Otrais puslaiks sākās ar čigliņu nelielu presingu, kas deva arī savus augļus, jo pie pretinieku vārtiem tika izveidoti vairāki bīstami momenti. Tomēr rezultātu izdevās atklāt tikai otrā puslaika vidū, kad pēc teicama Arvila sprinta tika radīts izgājiens viens pret vienu un bumba raidīta vārtsargam starp kājām - 1:0 pa labu Čigliņiem. Pēc vārtu guvuma pretinieki centās atspēlēties, bet iekrita uz pretuzbrukumu, kad veiksmīgi uzbrukumā aizskrēja 3 čigliņi, loģisks bija iznākums - Dzenis kārt''ejo reizi gūst vārtus panākot jau 2:0 un čigliņi var nomierināties. Pašās spēles beigās čigliņiem vēl radās labas iespējas rezultāta starpību palielināt bet nekā... Jāpiemin ka vārtos kārtējo reizi lielisks bija Rolis, kuram pateicoties čigliņi palika sausā.

Čigliņi 2:0 RUS

Granīts.LV 2:1 Tosmare

Saskaņas Centrs 2:0 Martens

V.O.V.A. 1:1 Kurzemes Vārds/Liepājas Papīrs

Nākamā spēle čigliņiem būs trešdien(šodien) pret Fair play jeb pagājušā gada ezercity. Abām komandām vēl ir nenokārtoti rēķini no iepriekšējā gada tāpēc mačs solās būt īpaši spraigs :) Spēles sākums plkst. 21:00 pēc latvijas laika(20:00 pēc maskavas laika) Daugavas stadiona rezerves laukumā. Ieeja bez maksas (par ieejas atslēģšanu atbildīgi ir turnīra organizatori :D )